KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9377008
nr 937 7008
Etsning
signerad, Lennart Olson, 80/100, "Söder", motivet: 16x22
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 januari 2015
kl 18:19:54
100 kr
150 kr
200 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
6
26 jan
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv